Golf 8 fotoğrafları fiyatları

Golf 8 yazısıyla birazda otomobil endüstrisinden haberlere gireyim dedim. Çok sevilen be beklenen Volkswagen Golf 8 modelinin fotoğrafları sonunda basınla paylaşıldı, aşağıda bir galeriye koyacağım oradan bakarsınız artık. Ayrıca fiyatlarını ve çıkış tarihini de yazayım da tam olsun. Belki meraklısı vardır.

Golf 8 fiyatları

Şu an baz model olan Golf 1.0 TSI 115 PS Midline Plus Manuel aracın fiyatı 157 bin 512 liradan başlıyor ve en dolu modeli Golf 1.6 TDI 115 PS Highline DSG ise 249 bin 168 lira. En ucuz dizel modeli olan Golf 1.6 TDI 115 PS Comfortline DSG ise 230 bin 551 törkiş lira. Bu kadar liranın içinde trafik sigortası dahil mi hariç mi diye sormayın zira sigorta devede kulak kalıyor. Yeni Golf 8 serisininde bu zam gelmezse, kur yükselmezse, vergiler artmazsa bu fiyatlarda olması bekleniyor.

Golf iç fotoğrafları (interrior)

Şimdilik paylaşılan tek iç mekan fotoğrafında hayalet ekran , dokunmatik multimedya gibi öğeler var. Yalnız bunların tüm golf 8 serisinde olacağını sanmıyorum. Muhtemelen pek çok pakette opsiyonel olarak sunulacaktır. Fotoğrafı aşağıya bırakıyorum.

golf 8 iç dizayn

Golf 8 fotoğrafları

Volkswagen Golf’ün dış tasarımda çok büyük bir değişikliğe gitmemiş. Daha çok araca makyajlama yapılmış. 24 ekim’de lansmanı yapılınca elbet daha çok fotoğrafa ve dolayısı ile fikre sahip olacağız. Şimdilik paylaşılanlar bunlardan ibaret. Satış tarihi ise 2019 yılının sonu olarak açıklansa da ülkemizde 2020‘nin ikinci çeyreğini bulabilir. Henüz doğuş oto bununla ilgili net bir açıklama yapmış değil.

Fotoğraflara tıklayıp büyütebilirsiniz. Golf için artık bekleme zamanı, çoğu zaman nesiller arasında çok büyük değişikliğe gitmeyen VW öyle gözüküyor ki yine çok kökten bir değişiklik yapmadan fakat kullanıcılarını da tekrar cezbedecek güncellemelerle kitlesine hitap edecek. Her ne kadar fiyatları dolayısı ile eleştiri odağı olsa da sınıfının da kalite bazında önde gelen aracı olan golf modelinin oldukça ilgi çekeceğinden kendi adıma eminim. Sertleşen otomobil rekabetinde elbet ki yeni modelden daha fazla beklentisi olan müşteriler de olacaktır fakat ben yine geniş bir kitlenin beğeneceğinden eminim.

Şurada bir Skoda Scala yazısı yamıştım, meraklısı bakabilir. Başka yazılarda görüşelim. Aşağıdan yorumlarınızla katkı verebilirsiniz.

aşağıdaki videoda daha detaylı görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.